Home / Внутрішні роботи / Етапи ремонту квартири

Етапи ремонту квартири

Кращим варіантом ремонту буде ремонт в новобудові. У разі, якщо ремонт доводиться робити на місці постійного проживання, доведеться змиритися з деякими незручностями. Оптимальне рішення – переселитися в тимчасове житло, а квартиру надати до комплексного ремонту. Зрозуміло мінімум меблів, а краще її повна відсутність дозволить обробникам швидше провести всі ремонтні роботи.

Етапи ремонту квартири

І так. З чого ж починається ремонт? Починається він з демонтажу старих перегородок і покриттів, видалення старих оздоблювальних матеріалів і т. п. Це етап робіт буде найбільш “брудним” і в цьому випадку, якщо ви не збираєтеся робити заміну підлогового покриття, необхідно його захистити, укривши плівкою і листами щільного картону .

Наступним етапом буде робота з комунікаціями. На цьому етапі відбувається заміна електропроводки, систем водопроводу і каналізації. Також, якщо це необхідно, слід доопрацювати систему вентиляції. Дані роботи повинні бути ретельно сплановані перед початком ремонту. Паралельно змінюються і віконні блоки з установкою підвіконь, вирівнюються укоси. На наступному етапі проводяться роботи на кухні та у санвузлі: встановлюються плита, унітаз, ванна і т. д. В цей час вирівнюються стіни і стелі. Якщо в плані проведення зварювальних робіт, це необхідно зробити до укладання плитки. У даному випадку слід подумати і про захист всього навколишнього в місцях проведення робіт.

У завершальній стадії стеляться підлоги, стіни обклеюються шпалерами, встановлюються плінтуса, розетки, карнизи і т. д. Встановлюються лиштви для міжкімнатних дверей. В останню чергу слід зайнятися ремонтом лоджії і балкона. Певній послідовності проведення робіт, обов’язкових для виконання не існує. Кожен сам для себе вирішує, виконання яких робіт буде краще для нього.

Більшість ремонтників дотримується наступного порядку проведення ремонту:

  1. Демонтажні роботи тощо
  2. Електромонтажні та сантехнічні.
  3. Конструктивні (Гіпсокартон, ніші, арки, і т.д.).
  4. Облицювання плиткою.
  5. Малярські роботи.
  6. Обклеювання шпалерами.
  7. Настил підлогових покриттів.
  8. Установка сантехнічної посуду і чистової електрики.
  9. Комплексне прибирання.