Home / Комунікації / Все що ви хотіли знати про безводних пісуарах і навіть більше

Все що ви хотіли знати про безводних пісуарах і навіть більше

Як працює безводний пісуар?

Як правило, корпус безводного пісуара виготовляється з сантехнічного фарфору або кераміки, так само як і пісуари зі зливом. У більшості безводних пісуарів встановлюється гідравлічний затвор. Принцип дії такого пісуара заснований на різниці в щільності герметизуючого розчину і стічної води. Герметизуючий розчин має меншу щільність, ніж вода або сеча, що проходить через нього. Герметизуючий розчин створює бар’єр між стічною водою і пісуаром.
Все що ви хотіли знати про безводних пісуарах

Чи відповідають безводні пісуари нормам законодавства?

На жаль, це залежить від ряду факторів. Місцеві законодавства країн по-різному регулюють це питання. У деяких країнах закони дозволяють встановлювати безводні пісуари, в інших – не дозволяють. Міжнародні норми і правила з водопостачання та каналізації будівель вимагають, щоб до всіх сантехнічних приладів була підведена вода, якщо це необхідно для правильного функціонування приладу. Крім того, вони встановлюють необхідність наявності води в коліні сифона.

Якщо керівник планує встановити безводний пісуар, в першу чергу йому необхідно уточнити у співробітників компетентного органу країни, чи буде модифікований пристрій відповідати закону. У разі відмови можна запросити у даного компетентного органу проведення випробування нової технології в обмеженому обсязі.

Згідно з нормами законодавства у деяких країнах, до санітарних приладів повинна бути підведена вода, а сама конструкція повинна виключати використання механічних клапанів. У випадку встановлення безводного пісуара з рідким герметизуючим розчином, відповідність вимогам законодавства може бути досягнуто завдяки використанню герметизуючого складу замість води.

При установці сухих безводних пісуарів слід враховувати, що в таких пісуарах не тільки відсутній водний клапан, але так само контейнер може розглядатися як механічний пристрій , що призводить до порушення законодавства. У виду цієї вимоги законодавства повинні дозволяти використовувати прилади такого типу.

Скільки води дозволить заощадити безводний пісуар?

Безводний пісуар при заміні стандартного пісуара, один слив в якому витрачає один галон води, дозволить заощадити 40 тисяч галонів води на рік, згідно з даними виготовлювачів.

Принципи ремонту та обслуговування безводного пісуара?

На думку фахівців, успішність обслуговування безводного пісуара багато в чому залежить від підготовленості співробітників адміністративно-технічної служби будівлі, а також від умов експлуатації будівлі. Наприклад, персонал по прибиранню не повинен проштовхувати стічну воду вниз пісуара під час очищення, так як це може пошкодити герметичність картриджа. На відміну від стандартних пісуарів, чищення яких включає промивку водою, очищення безводних пісуарів головне розпорошення чистячих засобів на поверхні з наступним протиранням.

Чи існує різниця між різними видами безводних пісуарів?

Так. Як виявилося конструкція пісуарів постійно вдосконалюється. Пісуари з гідравлічним затвором представлені в двох видах: з картриджем і вбудованим дренажним бачком. У конструкції з картриджем використовуються різні типи змінних картриджів, які встановлюються в підставі пісуара. Картридж може бути вставлений по спеціальних пазах або ж для його установки і зняття може знадобитися спеціальний інструмент.

Картриджі зазвичай містять півлітра води, на поверхні розміщується герметизуючий розчин. Картридж затримує осадові відкладення і направляє потік стічної рідини в сток, усуваючи запах. Конструкція з вбудованим дренажним бачком не передбачає використання картриджа. В такій конструкції використовується герметизуючий розчин, який відокремлює стічну рідину від резервуара за допомогою закріпленого в підставі пісуара бачка.

Також існує інший вид безводних пісуарів без гідравлічних затворів. У таких пісуарах використовується гнучка силіконова діафрагма або пружний розширюючий клапан. Зазвичай дане пристосування встановлюється в змінному картриджі. Діафрагма або контрольний клапан дозволяють стічній рідини протекти, а потім закриваються, щоб запобігти попаданню каналізаційних газів до вбиральні.