Home / Облаштування ділянки / Газонокосарки: Основні складові технічного обслуговування

Газонокосарки: Основні складові технічного обслуговування

Основні складові технічного обслуговування газонокосарки – це виконання регулярної перевірки і ремонту механіками і операторами. Менеджери повинні враховувати дії, передбачувані програмами розвитку їх відділів.

Газонокосарки: Основні складові технічного обслуговування

Щодня

Леза газонокосарок навесні необхідно замінювати щодня. Тупі леза погано впливають не тільки на траву, але й на роботу мотора. Влітку, коли трава зазвичай більш суха і коротка, леза можна заміняти кожні два-три дні.

Ще одним щоденним обов’язком є використання повітродувки або компресора стисненого повітря для продувки деки газонокосарки, щоб здути траву і бруд з поверхні і з нижньої частини передньої пластини. Накопичення трави під передньою пластиною може привести до перегріву і скоротити термін служби моторів, ременів і насосів.

Механіки також повинні щодня змащувати всі негерметичні з’єднання, уникаючи змащування герметичних з’єднаннь. Занадто часте змащування герметичних з’єднань може пошкодити і навіть порушити герметичність, і відкрита область буде піддаватися негативному впливу повітря і вологи.

Щомісяця

Ретельний щомісячний огляд газонокосарок і тракторів допоможе відділам уникнути дорогого ремонту і простою обладнання. Оператор устаткування або механік повинен оглянути повністю всю газонокосарку на предмет тріщин, протікання масла, зносу ременів і т.д.

Механік повинен замінити зношені деталі, усунути протікання, а також замінити масло в системі гідравліки і фільтр після 300 годин експлуатації обладнання.

Щорічно

В кінці сезону кожну деталь устаткування необхідно ретельно очистити і перевірити. Дана процедура дає механікам більш зручну можливість перевірити звичайні місця поломки і перевірити важкодоступні деталі і системи.

Багато менеджерів також використовують цю можливість для відновлення зношеного обладнання та продовження терміну його служби. Кожна деталь обладнання повинна бути в найкращому стані перед початком нового сезону догляду за газоном.