Home / Новини / З’явилися нові зображення кампуса Facebook за проектом Френка Гері

З’явилися нові зображення кампуса Facebook за проектом Френка Гері

Після того як компанія Facebook переїхала в колишній комплекс Sun Microsystems в Пало-Альто в 2011 році, засновник соціальної мережі Марк Цукерберг зайнявся пошуками архітектора, здатного створити грандіозний проект для основної будівлі компанії. Вибір припав на всесвітньо відомого архітектора Френка Гері.

Фотографії моделі нового генштабу Facebook з’являлися і зникали в Інтернеті протягом декількох років. Але не так давно на сайті  Business Insider  були представлені нові ексклюзивні зображення проекту Френка Гері.

З'явилися нові зображення кампуса Facebook за проектом Френка Гері

Комплекс будівель загальною площею близько 40,5 тис. кв. м розташується на ділянці 9 га. Висота будівель буде варіюватися від 13 до 22 м. Під будівлями розмістять парковку, а на експлуатованих дахах розіб’ють повноцінний парк з великою кількістю дерев і чагарників, облаштують кафе під відкритим небом, барбекю і робочій простір під кронами дерев, що стане ефектною деталлю парку. Будівля буде досить велика, щоб вмістити 10 тис. співробітників.

Нова будівля Facebook являє собою зразок того, як люди створюють індивідуальний простір у своїх володіннях. Проект вже давно наводять як яскравий приклад людських інновацій. Новий дизайн Гері, що представляє собою лише один з багатьох проектів у Силіконовій долині, змінює вигляд всієї території.

Будівництво планується завершити навесні 2015 року.