Home / Новини / В Італії побудований самий екологічний будинок

В Італії побудований самий екологічний будинок

Сертифікат вищого рівня відповідності Керівництву з енергоефективного та екологічного проектування отримав житловий будинок в італійському регіоні Венето.

Володарями найекологічнішої вілли стали італієць Енріко Моретті Полегато і його дружина Клаудія Баджо. Ділянка, на якій зведено будинок, знаходиться в сільській місцевості в районі Тревізо.

В Італії побудований екологічний будинок

Унікальність цієї будови в тому, що воно надає нульовий вплив на навколишнє середовище. Через свої екологічні якості будівля отримала назву Biocasa, що з італійського перекладається як «біологічний дім».

При будівництві використовувалися тільки матеріали які переробляються. Енергію будинок отримує з геотермальних і фотоелектричних джерел. Крім цього, організована система повторного використання дощової води, а повітря в приміщеннях очищається спеціальними фільтрам, що видаляє пил, пилок і кліщів.

Такі технології, якими оснащений будинок Енріко і Клаудії, не кожен може собі дозволити, але це був їх свідомий вибір на користь захисту навколишнього середовища. «Це як жити в лісі, але з дахом над головою», – говорить Енріко Моретті Полегато.

В Італії побудований екологічний будинок