Home / Новини / В Амстердамі будують будинок із створених за допомогою технології 3D-друку деталей

В Амстердамі будують будинок із створених за допомогою технології 3D-друку деталей

Голландський архітектор Хедвіг Хейнсман (Hedwig Heinsman) приступила до зведення в столиці Нідерландів пластикового будинки, більшість блоків і вузлів якого роздруковується на гігантському 3D-принтері.

Будинок із 3D-друку деталей

Своїм проектом архітектор хоче продемонструвати можливості, які пропонують споживачам сучасні 3D-технології. Хейсман вважає, що в найближчому майбутньому клієнти зможуть замовляти собі будинки онлайн, вносячи в проект будівництва бажані правки.

Після завершення створення креслення проект будівлі можна буде елементарно завантажити в 3D-принтер і роздрукувати житло в лічені дні.

Новий будинок зводиться з використанням 6-метрового 3D-принтера Kamermaker. На друк кожного масивного пластикового блоку у принтера йде близько тижня.
Один такий блок може включати в себе як кут майбутньої будівлі, так і внутрішні елементи конструкції – наприклад, сходи – і важить в середньому 180 кг.

Після роздрукування блоки заповнюються пінистим матеріалом, який твердне подібно бетону і служить для скріплення окремих шматків разом, надаючи їм додаткову вагу.

Про те, коли конкретно буде завершено спорудження поки що нічого не повідомляється. Примітно, що незвичайне будівництво вже відкрили для відвідувань, і навіть проводять по ній екскурсії всього за € 2,5.