Home / Новини / У Відні побудована найвища будівля Австрії

У Відні побудована найвища будівля Австрії

58-поверхова вежа хмарочоса DC Tower стала найвищою будівлею в австрійській столиці, пише портал Buro 24/7.

Хмарочос DC Tower є першою з пари веж проекту DC Towers, також відомого як Donau City Towers. Автором проекту виступив відомий французький архітектор Домінік Перро, керівник бюро Dominique Perrault Architecture.

У Відні побудована найвища будівля Австрії

Висота самої будівлі становить 220 м, тоді як шпиль додає йому ще 30 м, роблячи його найвищим хмарочосом не лише міста, а й усієї країни. До речі, DC Tower 1 на 18 м вище відомої віденської вежі Millenium Tower. Друга ж споруда буде скромнішою – вона підніметься над землею на 168 м, що зробить її четвертою по висоті вежею країни. Будівництво має розпочатися незабаром.

За формою перший хмарочос являє собою десять притиснутих один до одного стрічок, що злітають увись. Скачки ліній надають фасаду динаміку і різноманітність.

У будівлі розташовані апартаменти, офіси, скай-бар і готель Melià Vienna, що займає 18 поверхів. Дизайн інтер’єрів розробляло лондонське бюро United Designers London. На 57-му поверсі розташований 57 Restaurant & Lounge з круговою панорамою і 100-метрової терасою, де можна насолодитися кулінарними шедеврами шеф-кухаря крепфлі і захоплюючими видами на Дунай і Віденський Ліс.