Home / Новини / У Тирані з’явиться «зелений» бізнес-парк

У Тирані з’явиться «зелений» бізнес-парк

У столиці Албанії до реалізації готується проект будівництва бізнес-парку Tirana Business Park, який планується здати в експлуатацію в 2022 році.

У Тирані з'явиться «зелений» бізнес-парк

Проект бізнес-парку Tirana Business Park розробила інтернаціональна група архітекторів і дизайнерів з компанії Lindner Group. Обсяг інвестицій, які необхідні для будівництва об’єкта, складає близько 100 млн євро, при цьому на реалізацію першого етапу буде потрібно не менше 20 млн. Даний проект дозволить перетворити місто на центр тяжіння інвестицій як з інших країн Балканського півострова, так і з країн далекого зарубіжжя. Влада очікує, що цей проект збільшить приплив іноземного капіталу в Албанію.

Ділянка розташована поруч з міжнародним аеропортом Тирани імені матері Терези. Площа забудови становить 220 тис. кв. м. Проект передбачає зведення 15 комерційних будівель, де будуть офіси, торгові центри та об’єкти логістичного призначення, а також двох будівель з багаторівневими парковками. Крім того, на території заплановані зони відпочинку, зелені площі, кафе під відкритим небом.
За задумом авторів, у проекті вирішено по максимуму використовувати екологічно чисті будівельні матеріали та технології.

У Тирані з'явиться «зелений» бізнес-парк

Будівництво бізнес-парку планується завершити до 2022 року. Даний комплекс має стати прикладом для інших організацій, що пропагують «зелене будівництво» та мінімізацію негативного впливу об’єктів міської інфраструктури на навколишнє середовище.

У Тирані з'явиться «зелений» бізнес-парк