Home / Новини / Підбито підсумки конкурсу з ландшафтного дизайну

Підбито підсумки конкурсу з ландшафтного дизайну

У лютому стали відомі переможці Другого Міжнародного конкурсу «Тераси в ландшафтному дизайні», організаторами якого виступили «Об’єднання виробників ДПК» і компанії «Твінсон-Логістик» та «Террадек», повідомляє портал Archi.ru.

Основна мета конкурсу полягала в пошуку цікавих ідей в проектуванні терас з використанням масиву дерева або деревно-полімерного композиту. Учасники могли надсилати як проекти терраc, так і реалізовані об’єкти з використанням терасної дошки. На конкурс надійшло понад 100 заявок з усієї країни. На першому етапі журі відібрало 19 кращих робіт, а на другому – були оголошені три переможця.

Підбито підсумки конкурсу з ландшафтного дизайну

Перше місце отримав проект дерев’яних помостів в котеджному селищі «Есквайр-парк» , виконаний проектним бюро «Європарк» під керівництвом Наталії Вишницький. У зв’язку з тим, що селище знаходиться поблизу водойми і має складний берегової рельєф, перед архітекторами стояло завдання забезпечити жителям безпечний і зручний доступ до води. Проектувальники запропонували створити серію дерев’яних конструкцій, сходів і помостів з влаштованими на них майданчиками для ігор і літнього відпочинку. Реалізація проекту намічена на майбутнє літо.

Підбито підсумки конкурсу з ландшафтного дизайну

Друге місце зайняв Максим Толмачов зі студії AltSpace з проектом перетворення міського простору на стрілці Болотного острова . Автори представили власне бачення Москви, що включає в себе освоєння водних ресурсів столиці. Взявши за основу ідею облаштування набережних в невеликих прибережних городках, проектувальники відмовилися від використання бетонних плит і віддали перевагу дереву. Проект нагадує палубу гігантського корабля: мощені деревом тераси формують привабливе суспільний простір, доступне для всіх городян.

Підбито підсумки конкурсу з ландшафтного дизайну

«Приз глядацьких симпатій» отримав Андрій Коровянскій, що представив проект реставрації з пристосуванням до сучасного використання парку Останкіно . Було вирішено створити майданчик для відпочинку, який стоїть на пальовому фундаменті і сталевому каркасі, що забезпечує збереження щільної кореневої системи дубів. Зверху розташувався поміст з декоративними кріслами і ажурними кріслами-гойдалками, підвішеними на дубових гілках. Хоча роботи з реставрації парку ще тривають, новий майданчик вже користується популярністю у відвідувачів.