Home / Новини / Оголошено старт продажів в новому бізнес-центрі The Ova

Оголошено старт продажів в новому бізнес-центрі The Ova

Cybarco, провідна компанія Кіпру, що спеціалізується на розкішній нерухомості, офіційно оголосила про запуск чергового комерційного проекту – бізнес-центру нового покоління The Oval.

Будівництво бізнес-центру в самому центрі Лимасола, всього в 100 м від моря і Морехідного клубу, вже почалося. Прямуючи вгору на 75 м, 16-поверхова будівля стане новим знаковим орієнтиром міста. З кожного поверху буде відкриватися панорамний вид на море.

Оголошено старт продажів в новому бізнес-центрі The Oval

Вільне внутрішнє планування дозволить легко трансформувати простір. Особливий дизайн проекту доповнює розкішна приймальня на першому поверсі, ландшафтний сад і кафе. Власникам приміщень буде запропонований набір бізнес-послуг: управління нерухомістю, цілодобова служба безпеки, контроль за входом в будівлю і парковка в підземному гаражі.

Інвестиції в проект перевищать 25 млн євро. Завершити будівництво планується до кінця 2016 року.

Оголошено старт продажів в новому бізнес-центрі The Oval

Компанія Cybarco розробила багато відомих об’єкти нерухомості острова, в числі яких комплекси Akamas Bay Villas і Sea Gallery Villas, а також Limassol Marina – перший проект на Кіпрі, який об’єднав в собі гавань для яхт і житлову нерухомість.

Оголошено старт продажів в новому бізнес-центрі The Oval