Home / Внутрішні роботи / Підлога / Сучасний ламінат

Сучасний ламінат

Ламінат являє собою пресовану HDF плиту. Це композитне підлогове покриття. Верхній декоративний шар зазвичай імітує натуральне дерево. Використання сучасних технологій у виробництві ламінату, дозволяє отримувати продукт стабільний до механічних впливів і вологи.

Сучасний ламінат

Однак в кухні, вимоги до підлогового покриття жорсткіші, ніж в інших приміщеннях. Крім навантажень від постійної ходьби, меблів, в кухні часто на підлогу потрапляють рідини, частіше робиться вологе прибирання із застосуванням миючих засобів. Відмінно зарекомендував себе вологостійкий ламінат . Таке покриття здатне зберігати свої якості, як при частій зміні вологості повітря, так і при постійному вологому прибиранню приміщення. Тільки перевірка часом може показати те, наскільки якісно виконаний вологостійкий ламінат і дотримані всі технології при виробництві підлогового покриття. Спеціальні смоли, що використовуються в технологічному процесі пресування плит, дозволяють заповнити всі порожнечі. Вологостійкий ламінат забезпечує відмінні експлуатаційні показники на тривалий час.

Ламінат вологостійкий для кухні повинен мати щільність панелі не менше 900 кг \ м3. Даний параметр вказується в специфікації до продукції. Ламінат вологостійкий для кухні рекомендується купувати без фаски. У кухні великого розміру буде доречний ламінат під плитку, а в невеликому приміщенні – виділити кольором можна стіни, вибрати для підлоги нейтральний відтінок. Ламінат для кухні повинен мати клас 32 або 33.

Водостійкий ламінат – це сучасний вид ламінатного покриття. Таке покриття легко запобігає будь-які контакти з водою. Водостійкий ламінат стійкий від прямого контакту з водою. В основі виробництва такого ламінату особлива технологія, що не дозволяє воді руйнувати ламінатну поверхню. Волога може надходити щодня, і поверхня не буде псуватися. Навіть по закінченні декількох років використання такого покриття воно не роздується, та не буде тріскатися. Такий ламінат легко встановлювати і не буде зайвих витрат.

Водостійкий ламінат має чотири шари:

  • Структурно-рельєфне тиснення;
  • абразивне покриття підкладки;
  • папір декоративний;
  • основний матеріал.

На користь того, щоб придбати ламінат вологостійкий для кухні можна навести такі аргументи: екзотична деревина і дуб можуть повести себе непередбачувано навіть при постійному оптимальному режимі вологості, натуральне дерево капризне.