Home / Інше / Способи встановлення сендвіч-панелей

Способи встановлення сендвіч-панелей

Якщо відповідально і серйозно підійти до встановлення сендвіч-панелей, то стане ясно, що нічого складного в цьому процесі немає. Просто необхідно провести точні підрахунки і особливо ретельно встановити перші елементи. Встановлювати сендвіч-панелі можна двома способами: горизонтальним і вертикальним.

Способи встановлення сендвіч-панелей

Горизонтальний монтаж

Перед встановленням основного матеріалу потрібно провести монтаж добірних елементів на цоколь будівлі. Також може знадобитися використання мінеральної вати. Після виконання цих дій, проведення точних вимірів та проставлення контрольних відміток можна переходити безпосередньо до встановлення самої першої панелі.

Для її монтажу в якості основи використовується каркас. Сендвіч-панель прикріплюється до нього за допомогою саморізів. Потім по черзі встановлюються інші панелі. При цьому вони повинні розташовуватися пазом вниз. Принцип їх закріплення точно такий же, що і у першого елемента.

Потім залишається ущільнити стики між панелями. Для цієї мети слід застосувати мінеральну вату. Щоб повністю усунути щілини, стики заповнюються монтажною піною. Якщо план виробника припускає встановлення добірних елементів, то це необхідно також зробити саме на цьому етапі.

Вертикальний монтаж

Даний процес також починається з встановлення добірних елементів на цоколь. Для встановлення панелей в цьому випадку потрібно використання спеціальних підйомників. Кожна наступна встановлена ​​панель повинна перевірятися на вертикальність за допомогою схилу.

При встановленні вертикальним способом, саморізи слід заводити по краях сендвіч-панелей. При цьому починають з верхнього торця. Далі спускаються до прогонів. Після завершення закріплення саморізів переходять до нанесення ущільнювального герметика. Коли їм буде оброблений замок першої панелі, монтують наступну.