Home / Внутрішні роботи / Підлога / Ламінат якої фірми краще вибрати для міцного підлогового покриття

Ламінат якої фірми краще вибрати для міцного підлогового покриття

Ламінат створює в будинку затишок і комфорт. Це практичне підлогове покриття все більше входить в наше життя. Найбільш міцний і якісний ламінат, поєднуючи оптимальну ціну і привабливий дизайн, У цій статті розглянемо пропозиції передових фірм-виробників ламінатного покриття, щоб дізнатися ламінат якої фірми краще вибрати.

Ламінат якої фірми краще вибрати для міцного підлогового покриття

На сьогоднішній день найпопулярнішими країнами-виробниками є Німеччина, Швеція, Норвегія, Бельгія. Серед вітчизняних торгових марок представлені такі: «Парадор» («Parador») і «Айхер» («Aicher»).

Щоб визначитися ламінат якої фірми краще вибрати розглянемо основні марки докладніше.

«Классен» («Classen») – екологічно чистий продукт, який не містить ніяких хімічних добавок. На 93% складається з натуральної деревини. Ламінат фірми «Елесго» («Elesgo») і «ХДМ» («HDM») відрізняються міцністю і довговічністю. При обробці ламінату застосовується особлива технологія обробки електронними променями.

Ламінат якої фірми краще вибрати? – Запитаєте Ви. Все залежатиме від ціни, дизайну і головне – від переважних характеристик ламінату для конкретного приміщення. Лідерами якісного ламінату є компанії «Tarkett», «Pergo», «Qwick Step», «Alloc».

Qwick Step

«Qwick Step» (Бельгія, Росія) славиться довговічністю свого ламінату (служить близько 20 і більше років). Відрізняється найбільшою шумоізоляцією, в порівнянні з іншими виробниками. Однак ламінат цієї фірми поступається по водостійкості. Фірма «Qwick Step» розробила і вперше застосувала у своїй продукції метод «замикання» дощок ламінату, без використання клейових матеріалів. Тепер цей винахід використовується виробниками ламінату всіх марок.

Tarkett

Ламінат фірми «Tarkett» відрізняє наявність неповторної структури в найширшому асортименті на будь-який смак і колір. Дошка містить подвійний замок і вологостійке просочення. Поверхня ламінату містить тверду HDF, відрізняється міцністю і високою зносостійкістю.

Pergo

Фірма «Pergo» (Швеція) характеризується екологічно чистим ламінатом. Він високостійкий до навантажень, має якісну систему замків і відмінну шумоізоляцію.

Аlloc

Ламінат марки «Аlloc» (Норвегія) має довічну гарантію. Відрізняється наявністю в дошках алюмінієвих замків, які витримують навантаження в 1200 кг / м, а також максимальної вологостійкістю.

Parador, Balterio

Ламінат від «Parador» (Німеччина) і «Balterio» (Бельгія) має стильний дизайн, унікальну структуру. Досить високі технічні характеристики.

Aqua Step

Ламінат від фірми «Aqua Step» відмінно підійде для підлогового покриття у ванних кімнатах, кухнях, саунах або басейнах. Він має найвищі водостійкі характеристики. Захищений від розбухання, після попадання води зберігає свою колишню форму. Має високий рівень шумоізоляції.

Існує ще безліч інших фірм і марок з виробництва ламінату, але ламінат якої фірми краще вибрати, вирішувати Вам, а описи найпопулярніших виробників, безумовно, Вам допоможуть.