Home / Інше / Гідроізоляція підлоги

Гідроізоляція підлоги

Гідроізоляція підлоги рідкої гумою, на сьогоднішній день, найефективніший, екологічний та економічний спосіб швидко і якісно зробити паро- водонепроникне звукопоглинальне покриття.

 • Холодне нанесення, не потрібно нагрів матеріалів.
 • Єдине, що виділяється – вода, а це – нешкідливо.
 • Абсолютна повторення рельєфу підстави і відмінна адгезія до бетону.

Залишається вибрати спосіб гідроізоляції і яка марка рідкої гуми краще для Вашої підлоги.

Гідроізоляція підлоги своїми руками , використовуючи валик, кисть або шпатель. Матеріал поставлется у відрах.

Гідроізоляція підлоги своїми руками

Гідроізоляція підлоги автоматизована . Потрібно спеціальна установка, а матеріал поставляється в бочках.

Автоматизована гідроізоляція підлоги

Для дому та квартири краще екологічна гідроізоляція підлоги

Чому рідка гума переважніше інших матеріалів для гідроізоляції підлоги ? Тому, що роботи в квартирі, ванній, санвузлі, кухні, офісі, підвалі, цеху, словом, всередині будь-яких приміщень, – мають свою специфіку, а саме:

 • Не можна використовувати пальника. Отже застосувати рулонні бітумні матеріали не вийде.
 • Не можна використовувати матеріали, які виділяють шкідливі речовини. Отже можна забути про бітумні і бітумно-полімерні мастики на розчинниках, епоксидні і поліуретанові склади.
 • Потрібно забезпечити щільне прилягання і приклеювання гідроізоляції до основи, яке часто нерівне. Отже застосувати мембрани не вийде.

Для нанесення установкою використовується двокомпонентна рідка гума Рапідфлекс або ТЕХНОПРОК. Для ручного укладання використовується однокомпонентна рідка гума Еластомікс або Еластопаз.

В обох випадках якість гідроізоляції підлоги можна перевірити протокою. Налити води і тримати 48 годин, – протікання бути не повинно. Для ізраїльської рідкої гуми – це реально.

Бітумна гідроізоляція підлоги Ціна робіт рідкою гумою

Якщо робити роботу самостійно, то ціна гідроізоляції підлоги відповідає вартості рідкої гуми. Якщо залучити сторонню фірму, додаємо ціну за роботу з нанесення, і тоді ціна за гідроізоляцію підлоги включає і роботу і націнку на матеріали. Можна трохи зекономити, якщо самостійно купити матеріали, а підряднику заплатити тільки за роботу. Але тоді не слід забувати про витрати з доставки рідкої гуми безпосередньо в квартиру або на дачу.

Ціна гідроізоляції підлог рідкою гумою розраховується за формулою:

( До кач х Ціна ЖР [руб / кг] + Ціна РАБ [руб / м2]) х S статі [м2]

де:

 • Ціна ЖР – ціна рідкої гуми (ТЕХНОПРОК, Рапідфлекс, Еластопаз або Еластомікс) за 1кг.
 • Ціна РАБ – ціна робіт з гідроізоляції статі рідкою гумою на 1м2. Це значення залежить від регіону, від обсягу робіт, від сезону та ін. У сезоні 2014 року, в середньому, по Росії становить 247 руб.
 • S статі – площа підлоги в м2.
 • До кач – коефіцієнт якості гідроізоляції підлоги, його значення від 3 до 6. Чим вище значення, тим вища якість – вирішуйте самі.
 • Щоб уточнити актуальні ціни на рідку гуму для гідроізоляції підлоги у Вашому будинку, тобто визначити параметр Ціна ЖР

Якщо після калькуляції, Ви вважаєте, що наші ціни для Вашої квартири – це дорого, то порівняйте альтернативний варіант за такими параметрами, як:

 • Чи потрібно нагрівати матеріал при нанесенні? – Ризик пожежі.
 • Чи потрібно вирівнювати підлогу перед укладанням паро і гідроізоляції? – Доп. роботи.
 • Чи потрібно чекати тижнями або місяцями, поки запах не вивітриться?
 • Які функціональні якості вимагаються від гідроізоляції підлоги у своїй квартирі?

Бажаючи заощадити, можна зробити бітумну гідроізоляцію підлоги дешевими мастиками на розчинниках (робітників, які цим дихають, не шкода хмуритися), а потім зверху укласти стяжку, плитку або ламінат. Через місяць і більше запах залишиться. І тоді … розкривати підлогу, розбивати стяжку, міняти гідроізоляцію.

У 90% випадків гідроізоляція підлоги здійснюється всередині житлових, адміністративних або господарських приміщень, тобто там, де будуть постійно перебувати люди. Тому питання екології виходять на перший план. І не всякий матеріал, запах якого можна перетерпіти на вулиці, годиться для внутрішніх робіт. Для цілей гідроізоляції підлоги в квартирі, в приватному будинку або дачі, краще використовувати екологічні рідкі гуми бітумні емульсії на водній основі.

Рідка бітумна гідроізоляція для підлоги великої площі

По суті, рідка гума – це бітумна гідроізоляція підлоги, тому всі матеріали являють собою дисперсії бітуму у воді. Це або прямі або зворотні бітумно-полімерні емульсії на водній основі, без розчинників і летючих речовин.

Повторимо, “на водній основі” означає, що всі такі матеріали не містять розчинників, відповідно немає небезпечних виділень, вони не мають запаху.

Рідкі гуми Рапідфлекс і ТЕХНОПРОК – це прямі бітумно-полімерні емульсії на водній основі для автоматизованого двокомпонентного нанесення.

За консистенцією – рідина. Rapidflex і ТЕХНОПРОК поставляються в бочках 200кг. Витрата для гідроізоляції підлоги від 3,5 до 4кг / м. Матеріал наноситься за 1 прохід тільки за допомогою спеціального обладнання для рідкої гуми.

Висихаючи, виходить безшовне покриття з високою еластичністю і адгезією до бетонних поверхонь. Така гідроізоляція підлоги квартири є й ефективної межетажной пароізоляцією.

Бітумно полімерні емульсії Рапідфлекс і ТЕХНОПРОК рекомендується використовувати, якщо потрібно виконати швидку гідроізоляцію підлоги на великих площах: сотні – тисячі – десятки тисяч квадратних метрів (промислові будівлі, торгові центри, житлові комплекси, великі котеджі).

Гідроізоляція чорнового цементної підлоги квартири парогидроизоляции

Якщо мова йде про гідроізоляції підлоги на площі менше ста метрів або декількох десятків метрів або декількох метрів, причому ізольованої поверхні ділиться на кілька ділянок, то роботу можна зробити вручну, без установки. Це буде дешевше, ніж наймати фірму або купувати обладнання. Яскравий приклад – гідроізоляція підлоги у ванній.

Мастика Еластопаз і Еластомікс для ремонту м’якої покрівлі

Рідкі гуми Еластопаз і Еластомікс – це зворотні бітумно полімерні емульсії на водній основі для однокомпонентного ручного нанесення.

За консистенцією – пасти. ELASTOPAZ і ELASTOMIX поставляються у відрах 5, 10 і 18кг. Рекомендована витрата – від 3,5 кг / м2.

Ці склади відмінно підходять для гідроізоляції підлоги в будинку, на балконі, лоджії або терасі. Зручно використовувати для гідроізоляції підлоги в квартирі, ванній кімнаті, санвузлі, кухні, лазні, душовою, підвалі і т.п.

Щоб прискорити сушку, мастику Еластопаз слід наносити пошарово. Наприклад, 4кг / м2 правильніше нанести за 2 проходу. Мастика ELASTOMIX комплектується сипучим активатором-адсорбентом, тому її допускається укладати одним товстим шаром.

Паро-та гідроізоляція дерев’яної підлоги своїми руками в приватному будинку на дачі

Як правило, якщо мова йде про гідроізоляцію дерев’яної підлоги або парогидроизоляции статі в дерев’яному будинку на дачі, то справа стосується відносно невеликого будинку, тобто площа гідроізоляції підлоги обчислюється кількома десятками квадратних метрів.

Якщо мова йде про гідроізоляції підлоги в дерев’яному будинку, то “пліч-о-пліч” з гідроізоляцією стоїть завдання пароізоляції статі. Т.к. при влаштуванні підлог в дерев’яних будинках проблема пароізоляції навіть актуальніше, ніж гідроізоляції. Рідка гума – універсальний матеріал, який є і паро і звуко-і гідроізоляцією.

Для пристрою парогидроизоляции дерев’яної підлоги на дачі своїми руками рекомендується використовувати бітумно-полімерну мастику Еластомікс. Зміст вологи в ній мінімально і вся ця волога вбирається абсорбуючим порошком – активатором, який вводиться в мастику перед застосуванням.

Рідка бітумна паро гідроізоляціоя підлоги краще покриває підставу безшовним еластичним непроникним килимом. Матеріал гігієнічно чистий, швидко сохне, абсолютно без запаху (роботи з гідроізоляції підлоги можна вести навіть в житловій квартирі без відселення мешканців), не потрібні розчинники, оскільки всі рідкі гуми – на водній основі.

Рідка гума дозволить отримати безшовну, монолітну водонепроникну мембрану з відмінною адгезією, яка ідеально повторить рельєф статі. Але слід пам’ятати, що це – саме гідроізоляція підлоги, а не фінішне покриття. Тобто поверх водонепроникного гумового покривала, як правило, потрібно укласти плитку, зробити стяжку, застелити дошки і т.п.

Рідкої гуми можна виконувати гідроізоляцію не тільки по бетонній основі, яке в більшості випадків для сучасного будівництва є підлогою (плита перекриття або стяжка). Також можливо виконати і гідроізоляцію підлоги в дерев’яному будинку. Для цього “окремого випадку” необхідно враховувати деякі особливості технології. Це не складно і такі рішення давно розроблені в компанії ТЕХНОПРОК.

Якщо підняти гідроізоляційний шар на 150 … 200мм по стінах, то вийде водонепроникний гумовий кесон, який ні за що не пропустить воду вниз.

Використовуючи спеціальне обладнання, реально виконати гідроізоляцію підлог напиляемой рідкою гумою на площі до 1000м2 всього за 8 … 10 годин, силами 3-4 чоловік. Якщо ж необхідно обробити підлогу на кількох квадратних метрах у ванній, на балконі, в гаражі і т.д., то зробити це вручну буде і простіше, і дешевше, і швидше, ніж наймати фірму з установкою.

Матеріали компанії ТЕХНОПРОК забезпечують швидку гідроізоляцію в комплексі з високою якістю, тому формується безшовне водонепроникне полотно з відмінною адгезією до бетону або підставою в дерев’яному будинку.