Home / Фундамент / Пальовий і стовпчастий фундамент / Гвинтові палі для фундаменту

Гвинтові палі для фундаменту

Якісний і надійний фундамент – необхідна основа для будь-якого типу конструкції. При виборі виду фундаменту необхідно звернути увагу на тип грунту, саме він є визначальним критерієм при виборі різновиду паль і складу фундаменту.

Близько двох століть тому були придумані гвинтові палі, ці елементи дозволяють зведення фундаменту в короткі терміни, а основа виходить надійна і безпечна. Вперше такі палі були застосовані для побудови основ одного з мостів на обводнених грунтах дна морського в далекому 1838 році.  Надалі цей вид фундаменту був визнаний найбільш відповідним для слабких, водянистих, обледенілих грунтів. Перевагою такого виду паль є відсутність вібрацій при установці, можливість монтажу фундаменту в зимовий час, висока швидкість установки, висока несуча здатність і довговічність фундаменту.

Gvintovі palі dlia fundamentu

Деякі зауваження вказують на зовнішні особливості будівель із застосуванням цього типу паль, але зовсім не обов’язково залишати фундамент на огляд. Останнім часом набула широкого поширення технологія зведення стіни з цегляної кладки, для того щоб надати будинку завершений вигляд і приховати не дуже естетичний вигляд пальового фундаменту.

Купити гвинтові палі для фундаменту зараз не проблема, безліч будівельних фірм займається їх виготовленням, нарешті переваги фундаментів стали очевидними для вітчизняних будівельників.

Гвинтова паля – це труба, до якої приварені спеціальні гвинтові лопаті. Міцність швів є ключовим і елементом у виробництві, від якого залежить надійність фундаменту. Конструкція палі особлива, оскільки при укрученні палі не розрихлюють шари грунту, а, навпаки, ущільнюють їх. Якщо достатньою довжиною палі для вашого фундаменту буде величина в два з половиною метри, то палю можна буде вкручувати без спеціальної техніки, для цього достатньо двох-трьох робітників.

Такий фундамент використовується не тільки для зведення дерев’яних будинків, а й для інших конструкцій. Ціна гвинтових свай для фундаменту залежить від рівня виробника, розмірів та діаметру паль, а також необхідної вам кількості. У кожному разі, такий фундамент економічний і обійдеться вам дешевше підстави з використанням інших матеріалів майже на третину.

Купити гвинтові палі для фундаменту з високоміцних матеріалів зараз пропонують багато виробників. Вироби виготовляються в заводських умовах, несуча здатність свай при цьому становить від трьох до восьми тонн. Ціна гвинтових паль для фундаменту коливається від 90 до 250 євро.