Home / Фотогалерея / Стелі з гіпсокартону фото

Стелі з гіпсокартону фото

Багаторівневі стелі з гіпсокартону користуються величезною популярністю в сучасному ремонті. Вони здатні зробити інтер’єр приміщення більш затишним і позбутися від його монотонності.

Гарна підвісна стеля з гіпсокартону – це одна з найбільш доступних можливостей підкреслити дизайн кімнати, підвищити її звукоізоляцію і просто ідеально вирівняти поверхню. Різноманітні геометричні форми, оригінальні схеми кольорів, дивовижний світ – все це здатне перетворити інтер’єр квартири і справити враження.

Чудова ідея для крихітної кухні – однорівнева стеля з гіпсокартону, на яку по центру наклеюється вирізане з гкл коло, потім фарбуємо його контрастною фарбою: наприклад, фон білий, а коло – зелене, червоний або вохристий. На підлозі симетрично встановлюємо невисокий подіум. Далі ставимо на нього круглий обідній столик, а на стелі монтуємо на шнурі, довжина якого регулюється, красивий світильник. Кухня на вид візуально витягується. Пропонуємо вам подивитися нашу фото підбірку.

Завдяки різним колірним рішенням можна збагатити дизайн навіть маленької спальні. Середину стелі спальні можна забарвити розкішним теплим кольором, наприклад бордовим або охрою, виконавши симетричний перехід ліній на стіну.

Якщо яскраве однотонне забарвлення вам здасться сумним і нецікавим, то варто спробувати зобразити сюжет, наприклад блакитне небо з білими хмарами або сонце з золотистими променями. У будь-якому разі обмежень для польоту вашої фантазії не існує.

ПІДСВІЧУВАННЯ СТЕЛІ З ГІПСОКАРТОНУ

Незвичайне і ретельно продумане освітлення – запорука того, що у вас в квартирі буде неодмінно красиво. Підсвічування стелі можна виконати за допомогою точкових світильників, які сьогодні переживають пік популярності. Вони не кидаються в очі і в той же час створюють ілюзію струмуючого світла. Якщо хочете, можете спорудити цікавий світловий карниз, вмонтувавши в нього світлодіодне або неонове підсвічування. Лампочки, розташовані по периметру і приховані від очей декоративними елементами, надають приміщенню особливий антураж і неповторний шарм.

ОСОБЛИВОСТІ БАГАТОРІВНЕВИХ СТЕЛЬ

Поширеність в сучасних інтер’єрах багаторівневих стель обумовлена не тільки естетичними міркуваннями, а й бажанням зонувати приміщення без використання перегородок. Перехід передпокою в кухню або вітальні в обідню зону можна підкреслити вигином з гіпсокартону випуклої форми або за допомогою підсвічування, вмонтованої в стелю з гіпсокартону.

З точки зору архітектури багаторівневі стелі з гіпсокартону – це грамотний спосіб позбутися від нерівностей базової основи. За опуклими рівнями можна спокійно приховати і дуже помітні перепади і різні комунікації – дроти, труби.

КОМБІНОВАНА СТЕЛЯ

Експериментуючи з поєднанням різних технологій можна скомбінувати натяжні стелі і гіпсокартонні. Еластичність гіпсокартону дозволяє сконструювати практично будь-яку конструкцію. Комбінована стельова система дуже красиво зонує велику кімнату, а це необхідно для квартири-студії, в якій практично відсутні стіни.

У комбінованих стелях можна створити саме фантастичне освітлення. Світильники фіксуються на різних рівнях. Гармонійно перехрещуючись і розсіюючись промені світла утворюють неймовірно красиве шоу. Лакова поверхня натяжної стелі відмінно відображає світло і навіть звичайна лампочка може створити неповторну композицію.

Крім того, комбінована стельова система дає можливість втілити незвичайні ідеї в плані створення складних колірних палітр. Кожен рівень можна забарвити в окремий яскравий колір.

Уявіть таку композицію: в стелі з гіпсокартону по периметру розміщені світильники, а всередині натягнуто білосніжне полотно в центрі якого підвішена люстра з зістареної бронзи. Подібні ідеї можна подивитися на фото. Така стеля перетворить інтер’єр, навіть якщо решта обробка приміщення буде досить скромною.

Натяжна стеля в гіпсокартоному коробі – на сьогодні це найпоширеніший варіант. Використання елементів різного кольору і відтінків дозволить вам реалізувати практично будь-яку задумку.