Home / Дах / Вартість робіт по покрівлі

Вартість робіт по покрівлі

Якщо ви вирішили оновити дах у своєму будинку або перебуваєте на етапі будівництва, можна звернутися за допомогою до професійних будівельників.

Вартість робіт по покрівлі

У список основних покрівельних робіт в такому випадку буде входити:

 • Створення несучої конструкції даху і її облаштування;
 • Монтаж захисних елементів;
 • Встановлення систем вологозахисту;
 • Встановлення систем захисту від пожеж;
 • Монтаж покрівлі;
 • Монтаж системи водостоку.

У вартість робіт по покрівлі входять послуги з улаштування даху: реконструкція та ремонт, складання покрівлі, монтаж стропильних систем та водовідведення, монтаж покрівельного матеріалу (шифер, м’яка черепиця, бітум та інших матеріалів). У вартість робіт по покрівлі можуть входити накладні – транспортні витрати. При наявності власного транспорту на цьому можна заощадити. Також у вартість робіт по покрівлі входить використання будівельних лісів.

Матеріал для покрівлі

Враховуючи різноманіття конструктивних виконань, кольорів і форм сучасних покрівельних матеріалів – досить складно вибрати оптимальний матеріал для покрівлі.

Основні вимоги, пропоновані до будь-яких сучасних покрівельних матеріалів:

 1. Міцність і надійність;
 2. Стійкість до холодів та морозів;
 3. Вологозахист;
 4. Біохімічна стійкість;
 5. Легкість;
 6. Довговічність;
 7. Простота в обслуговуванні;
 8. Звукоізоляція;
 9. Декоративні вимоги.

Вже багато століть в будівництві застосовується м’яка покрівля. Багато будівельників, архітекторів, замовники при першій же можливості віддають саме їй перевагу.

З кожним роком бітумна черепиця набирає обертів довіри і переваги, як у будівельників, так і замовників. М’яка черепиця буде надійно і довго служити дому. Такий матеріал міцний, придатний для виконання будь-яких покрівельних конструкцій та інженерних рішень.

У основі м’якої бітумної черепиці використовується нетканий склохолст. Цей матеріал просочується бітумом. Верхній шар мінеральних гранул.

Покрівля будинку це фактор, що впливає на майбутню усадку будівлі. У цьому м’яка бітумна черепиця вигідно виділяється на тлі інших покрівельних матеріалів. Купити покрівлю м’яку значно дешевше матеріалів з кераміки.

Рішення купити покрівлю з м’якою основою дозволяє економити на кріпильних матеріалах, процес укладання майже безвідхідний. Потрібно лише купити покрівлю м’яку, підкладковий килим і цвяхи для кріплення.