Home / Дах / Композитна металочерепиця

Композитна металочерепиця

Сучасний будматеріал, в основі якого знаходиться лист зі сталі, який профільований і покритий шаром алюмоцинку, а також покриттям декору з мінерального грануляту, і має зовнішній вигляд як у черепиці, називається композитною металочерепицею. Звичайна металочерепиця, м’яка покрівля з бітуму і звичайна кераміка – всі кращі властивості цих матеріалів взяла в себе композитна металочерепиця. Така черепиця може бути встановлена на покрівлі будівель із слабким фундаментом, стін, а також кроквяної системи, так як матеріал має невелику вагу – всього шість з половиною кілограмів на квадратний метр.

Композитна металочерепиця

Даний матеріал для покрівлі володіє естетичним зовнішнім виглядом і відмінно поєднується з усіма дизайнерськими та архітектурними рішеннями. Така черепиця не вигорає під дією сонячного світла, не тьмяніє і не вимагає спеціального догляду. Термін експлуатації матеріалу складає 70 років, а гарантійний термін – 50 років.

Складається композитна металочерепиця з листа сталі товщиною 0,55 мм з покриттям з алюмоцинку. Такий сплав захищає метал від корозії на багато довше, ніж проста сталь з цинковим покриттям. Найкраще це видно на місцях зрізу і контакту з навколишнім середовищем. Композитна металочерепиця – це металочерепиця з закріпленої посипанням з дрібного каменю. Посипання з базальтової крихти захищає сталь від руйнувань, підвищує шумоізоляцію, надає оригінальний привабливий вигляд покриттю і створює перешкоду від сходження лавин снігу з даху. Варто нагадати, що навіть при частому згинанні матеріалу крихта не обсипається, так як вона міцно тримається на поверхні.

Композитна черепиця має високий рівень пожежної безпеки, незважаючи на те, що в її складі є горючий шар з органіки, який пов’язує верхнє покриття декору та лист стали. Можливо це завдяки використанню унікальної технології – горючий елемент знаходиться під захистом шару з мінеральної крихти, тому він ізольований від відкритого повітря, що виключає ймовірність виникнення полум’я.

Встановлення композитної металочерепиці виконують на дерев’яну обрешітку. Покрівля буде повністю захищена від протікання, так як покладені внапуск профільовані листи створюють спеціальний замок.

Даний тип черепиці володіє широким спектром аксесуарів, це дає можливість укомплектувати покрівлю будь-якої складності. Колірна палітра складається з двадцяти кольорів, яка здатна задовольнити найвимогливіший смак.